Hakkımda

ekremsatik

1990 Bursa doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Çekirdek ailem ile birlikte Almanya’nın Rheinland-Pfalz eyaletinde yaşıyorum.

2009 yılında Sakarya Üniversitesi / Akyazı Meslek Yüksek Okulu / Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi bölümünden mezun oldum.

2012-2018 tarihleri arasında Maximator Yüksek Basınç Sistemleri firmasında Servis Teknikeri olarak çalıştım.

2019 yılında ise Almanya’da Maximator Gas Solutions firmasında çalışmaya başladım.

Peki neden ekremsatik.com.tr ?
Neden kendi adıma ait bir websitesi açtım ? Amacım ne ?

2008 yılında, kaldığım yatılı yurtta, hobi olarak bir kaç websitesi açtım ve kapattım. O dönemlerde, ücretsiz, kendi alan adını kullandırarak bedava oluşturabileceğiniz bir sürü forum ve blog siteleri vardı. Yani ekrem.yayincisite.com gibi bir isim alıp içerik yüklüyor arkadaş çevremiz ile birlikte forumlarda ilgilendiğimiz konular hakkında içerik oluşturup paylaşımlar yapıyorduk.

O dönemde internetten tanıştığım bir çok samimi arkadaşlıklarım oldu. Hatta eşim ile de bir forum aracılığı ile tanıştık, evleneli de 11 yıl oluyor ?.

Ben bir web tasarımcısı yada yazılımcısı değilim. Bunun eğitimini almadım, bu konuda bir uzmanlığım olduğunu da söyleyemem, ancak yinede eş, dost, akraba önermeleri ile 2008 yılından bugüne kadar bir çok firmaya ve kişiye WordPress tabanlı websiteleri kurarak yardımcı oldum.

ekremsatik.com.tr açmakta geç kaldığım bir websitesi. Yaklaşık 10 yıldır aklımda olan ancak sürekli ötelediğim, ikinci plana attığım bir proje.

Bu websitesini açmamdaki asıl hedefim düzenli bir not defterim olmasını sağlamak, daha önce yaptığım uygulamaları-kodları nasıl yaptığımı kendime hatırlatırken aynı zamanda aynı şeyleri uygulamak isteyen ziyaretçilerime de faydalı olmak.

Umarım bu site ile hedeflerimde muvaffak olur, siz değerli takipçilerime de fayda sağlayabilirim.

Benimle iletişim kurmak isterseniz bilgi@ekremsatik.com.tr mail adresini, 00905300600676 yada 004917668717575 numaralı telefon numaralarını kullanabilirsiniz.